Dış Cephe Cam Temizliği

Göztepe Dış Cephe ve Cam Temizleme Binalarınızın cam silimi konusunda uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin daima yanında olan firmanız.

 

Ofis Büro Temizliği

Ofis ve iş yerlerinizdeki tüm malzemeleriniz ofislerinizde rahat ve temiz bir ortam yaratmak için ofis temizliğinizi biz göstepe temizlik şirketleri olarak üstleniyoruz.

 

Ev Temizliği

Evleriniz de ve ofisleriniz de Genel Temizlik hizmeti sağlamaktadır. Göztepe Temizlik Ev Temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan Güvenirlilik ve Titizliğe büyük önem vermektedir.

 

Fabrika Temizliği

Göztepe temizlik hizmetleri fabrikada temizlik hizmetini iki şekilde yerine getirmektedir.firmamız fabrika temizliği ile ofis temizliğini ayrı değerlenmektedir.

 

Okul Temizliği

ilk okullarımız ve bunun gibi tüm eğitimle ilgili özel okullar yurt içindeki eğitim veren kolejler,yurt,üniversite ve eğitim kurumları temizliği toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahiptir.

 

Banka Temizliği

Banka temizliğinde olduğu gibi temizlik hizmeti esnasında diğer çalışan elemanları rahatsız etmemek önemli husustur. Bu unsurları dikkate olarak tüm bankalara temizlik hizmeti verilmektedir.

 

Hastane Temizliği

Hastane temizliği diğer temizlik alanlarından daha farklıdır maxsimum hijyen itina ile uzman temizlik şirketleri tarafından temizlenmelidir. Hastane temizliği sisteme ve hastane koşullarına uygun ekipmanlar temin edilerek yapılır.

 

Fuar Stand Temizliği

fuar açılmadan önceki ilk gece standın genel temizlik hizmetleri a,dan z,ye temizlenerek sabah fuar açılış satinde (09.00) hazır olmalıdır. Gece biten stand özellikle aşırı toza maruz kalması nedeni ile sabaha açılıştan önce son kez gözden geçirilip toz alınmalıdır.

 

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat sonrası temizliği itina ile yapan şirketimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. İstanbul içi tüm semtlere anında hizmet veren şirketimiz ekiplerimiz inşaat artıklarını en kısa sürede geride toz bile bırakmadan tertemiz yapmaktadır.

 

Yangın Sonrası Temizliği

Yangın sonrası ev, iş, fabrika, gibi yerlerde meydana gelen tüm sorunları ortadan kaldıracak, genel temizlik hizmetleri firmamız tarafından yapılır yanlız böyle bir konu ile karşılaşmamanız temennimizdir.

 

Parke Temizliği

Bir parkenin dayanklılığı ve direnci o parkeye yapılan doğru ve düzenli bakımla ilğilidir. Bu noktada kullanılacak temizlik ve bakım ürünlerininse önemi büyüktür bazen temiz görselliğinyanı sıra parkelerinize ciddi zararlar verilmektedir.

 

İbadethane Temizliği

Göztepe Temizlik Firması; İbadethane kapsamında , halılar, çiniler, ve her ebattaki avize ayrıntılı olarak temizlemektedir. Verdiği ibadethane temizliği kapsamında koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

 

Benzin İstasyonu Temizliği

Benzin ve akaryakıt istasyonu temizliği göztepe temizlik şirketi istasyon temizlik hizmetleri adına bütün detayları harfiyen yerine getirir. *istasyon market temizliği
*istasyon lavabo ve wc temizliği
*dış cephe cam temizliği
*akar yakıt pompaları temizliği
*istasyon yağ değişim ve servis alanı temizliği

 

Gemi ve Yat Temizliği

Gemi ve Yat temizliği uzman kadro profosyonel ekip işidir. Gerçekten profesyonel bir ekip tarafından itinayla ve özenle ortmanın özellikleri de dikkate alınarak yapılmalıdır. Bu alanda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz...

 

Havuz Temizliği

Havuz temizliğinde hiç bir tortu,leke vb bırakılmadan temizlenir havuzda kullanılan malzemelerin suya bulaşmaması için gereken önlem alınmalıdır. Aksi halde solunum yolları enfeksiyonu gibi degişik rahatsızlıklarla yol açabilir bu yüzden havuz temizliği gibi konularda bizi arayın ve sağlıklı bir temizlik yapalım.

 

Villa Temizliği

Firmamız tebrübeli temizlik personeli ile villarınızda temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır.

Referanslarımızdan Bazıları